O mnie

Nazywam się Kamil Tandek. Od najmłodszych lat interesowałem się przedsiębiorczością. Już jako mały skrzat sprzedawałem popcorn kolegom z klasy :).

Później roznosiłem ulotki oraz rozwieszałem plakaty, żeby móc zainwestować zarobione pieniądze na giełdzie. Lubię dywersyfikację, dlatego od lipca 2016 r. mam kolejne zajęcie – prowadzę Punkt Cafe LOVEAT w Sopocie.

Zajmowałem się także stronami internetowymi oraz ich pozycjonowaniem.  Od pewnego czasu zgłębiam wiedzę z zakresu nieruchomości, ponieważ pasjonuje mnie ten temat. Otwarty jestem na nowe wyzwania oraz pomysły.

Obecnie współpracuję z biurami nieruchomości GrandBrokers i Zawaluk nieruchomości – pomagam moim klientów znaleźć upragnioną lokalizacje pod działalność, ale też pomagam właścicielom szybko sprzedać/wynająć ich nieruchomości.

Jeśli zechciałbyś o coś zapytać mnie lub zacząć współpracę to świetnie. Interesują mnie konkretne propozycje. odrzucam np. MLM, ale pozostaję otwarty na praktyczne wsparcie i wymianę doświadczeń w biznesie.